Facebook   Facebook

Kde nás najdete


TGS nástroje-stroje-technologické služby spol. s r.o.
 
Sídlo: U Habrovky 247/11, 140 00 Praha 4
Provozovna: 338 01 Holoubkov 79
IČO: 64833500, DIČ: CZ64833500
Spisová značka: C107588 vedená u Městského soudu 
v Praze
Den zápisu: 26. dubna 1996
 
tel.: +420 296 826 441
tel. nástroje: +420 371 751 830
fax: +420 371 751 570
tel. Slovensko: +421 2 2025 5010
email: tgs@tgs.cz
 

TGS obráběcí stroje s.r.o.
 
338 01 Holoubkov 79
IČO: 04261828, DIČ: CZ04261828
Spisová značka: C31456 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 371 751 833
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz
 
 

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM OBRÁBĚNÍ s.r.o.
 
338 01 Holoubkov 79
IČO: 04261780, DIČ: CZ04261780
Spisová značka: C31455 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 376 901 059
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz
 

PROTOTYPOVÁ VÝROBA s.r.o.
 
Sídlo: 338 01 Holoubkov 79
Provozovna: Plzeňská 610, 338 05 Mýto
IČO: 04261844, DIČ: CZ04261844
Spisová značka: C31457 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 24. července 2015
 
tel.: +420 371 901 998
fax: +420 371 751 671
email: tgs@tgs.cz

Prodej nástrojů

 

Obchodní reprezentanti

     
Varnsdorf Ing. Ondřej Charouzek - regionální manažer +420 724 444 024 ondrej.charouzek@tgs.cz
Praha Jaroslav Zelenka +420 724 444 019 jaroslav.zelenka@tgs.cz
Soběslav František Aujezdecký  +420 724 444 016 frantisek.aujezdecky@tgs.cz
Plzeň Petr Šampalík +420 724 444 017 petr.sampalik@tgs.cz
Spálené Poříčí Zdeněk Balek +420 724 444 015 zdenek.balek@tgs.cz
Česká Kamenice Karel Šusta +420 724 444 018 karel.susta@tgs.cz
Jablonec nad Nisou Pavel Hrnčíř +420 724 444 038 pavel.hrncir@tgs.cz
Jablonec nad Jizerou Ondřej Čech +420 724 444 014 ondrej.cech@tgs.cz
Přerov Lubomír Dočekal - regionální manažer +420 724 444 033 lubomir.docekal@tgs.cz
Písek u Jablunkova Lenka Byrtusová +420 724 444 037 lenka.byrtusova@tgs.cz
Zlín Miroslav Vacula +420 724 444 021 miroslav.vacula@tgs.cz
Uherské Hradiště Michal Mejzlík +420 724 444 025 michal.mejzlik@tgs.cz
Brno Jiří Kokeš +420 724 444 023 jiri.kokes@tgs.cz
Kopřivnice Václav Hanák +420 724 444 008 vaclav.hanak@tgs.cz
Vizovice Petr Žabka +420 724 444 030 petr.zabka@tgs.cz
Jihlava Tomáš Pospíšil - regionální manažer +420 724 444 031 tomas.pospisil@tgs.cz
Jihlava Miloš Prchal +420 724 444 027 milos.prchal@tgs.cz
Pelhřimov Jan Beran +420 724 444 026 jan.beran@tgs.cz
Hradec Králové Václav Petr +420 724 444 029 vaclav.petr@tgs.cz
Rynárec Jakub Mareš +420 724 444 028 jakub.mares@tgs.cz
Ružomberok Ing. Pavol Fajta - regionální manažer +421 911 727 009 pavol.fajta@tgs.cz
Žilina Ing. Tibor Handák +421 911 727 004 tibor.handak@tgs.cz
       

Interní prodej

 
  Bc. Adéla Veselá +420 725 635 511 adela.vesela@tgs.cz
  DiS. Maria Mogildea +420 725 635 510 maria.mogildea@tgs.cz
       

Vedoucí prodeje nástrojů

 
  Jan Heryán +420 724 444 010 jan.heryan@tgs.cz
       

Manažer prodeje klíčovým zákazníkům

 
  Petr Vaculík +420 724 444 013 petr.vaculik@tgs.cz
  Ladislav Bauer +420 724 444 012 ladislav.bauer@tgs.cz
  Petr Procházka +420 724 444 022 petr.prochazka@tgs.cz
       

Manažer MMC Hitachi Tool

 
  Jaroslav Pišta +420 724 444 020 jaroslav.pista@tgs.cz
       

Podpora prodeje nástrojů

 
  Martina Zehle +420 724 444 076 martina.zehle@tgs.cz
       

Technik

 
  Ivan Kučera +420 724 444 077 ivan.kucera@tgs.cz
  Michal Tománek +420 724 444 074 michal.tomanek@tgs.cz
       

Technik výdejního automatu

 
  Jaroslav Semela +420 724 444 034 jaroslav.semela@tgs.cz
       

Manažer expedice a nákupu

 
  František Bušek +420 724 444 088 frantisek.busek@tgs.cz
       

Logistika nástrojů

 
  Jitka Nováková +420 724 444 072 jitka.novakova@tgs.cz
  Iveta Králová +420 724 444 087 iveta.kralova@tgs.cz
  Ivana Benešová Ovsíková +420 724 444 070 ivana.benesova@tgs.cz
  Daniela Kešnerová  +420 724 444 078 daniela.kesnerova@tgs.cz
  Martina Kopová +420 724 444 071 martina.kopova@tgs.cz
  Simona Andoniadisová +420 724 444 085 simona.andoniadisova@tgs.cz
       

Prodej strojů

 

Obchodní reprezentanti

 
Morava Martin Šín  +420 724 444 064 martin.sin@tgs.cz
Severní Morava Tomáš Chromiak +420 724 444 067 tomas.chromiak@tgs.cz
Jižní Morava Jaroslav Konečný +420 724 444 068 jaroslav.konecny@tgs.cz
Jižní Čechy Václav Simbartl  +420 724 444 069 vaclav.simbartl@tgs.cz
Západní Čechy Zdeněk Pražák +420 724 444 065 zdenek.prazak@tgs.cz
Severní Čechy Martin Matys +420 724 444 060 martin.matys@tgs.cz
       

Vedoucí prodeje strojů

 
  Jaroslav Král +420 724 444 007 jaroslav.kral@tgs.cz
       

Podpora prodeje strojů

 

Manažer podpory prodeje 

 
  Leandro De Jesus +420 724 444 005 leandro.de.jesus@tgs.cz
       

Podpora prodeje 

 
  Jana Málková +420 724 444 053 jana.malkova@tgs.cz
  Mgr. Michaela Randýsková +420 724 444 051 michaela.randyskova@tgs.cz
       

Servis obráběcích strojů/technologie

 

Vedoucí oddělení

 
  Ing. David Václav +420 724 444 048 david.vaclav@tgs.cz
       

Manažer servisu 

 
  Martin Kalčík +420 724 444 052 martin.kalcik@tgs.cz
       

Prodej náhradních dílů/logistika

 
  Veronika Dezortová +420 724 444 036 veronika.dezortova@tgs.cz
       

Koordinátorka finanční a interní správy

  Mgr. Pavla Buriánová +420 725 635 553 pavla.burianova@tgs.cz
       

Aplikační technik

 
  Luboš Masopust +420 724 444 059 lubos.masopust@tgs.cz
  Martin Křička +420 724 444 079 martin.kricka@tgs.cz
  Jaromír Jakubík +420 724 444 039 jaromir.jakubik@tgs.cz
       

Servisní technik - specialista

 
  Richard Pelc +420 376 901 059 richard.pelc@tgs.cz
       

Servisní technici

 
  Michal Ortinský +420 376 901 059 michal.ortinsky@tgs.cz
  Martin Svoboda +420 376 901 059 martin.svoboda@tgs.cz
  Dušan Bukvic +420 376 901 059 dusan.bukvic@tgs.cz
  Hynek Bukvic +420 376 901 059 hynek.bukvic@tgs.cz
  Jaroslav Honsa +420 376 901 059 jaroslav.honsa@tgs.cz
  Michal Kasík +420 376 901 059 michal.kasik@tgs.cz
  Ing. Martin Štochl +420 376 901 059 martin.stochl@tgs.cz
  Libor Fichna +420 376 901 059 libor.fichna@tgs.cz
  Martin Žák +420 376 901 059 martin.zak@tgs.cz
  Libor Abraham +420 376 901 059 libor.abraham@tgs.cz
       

Metrolog

 
  Martin Kratochvíl +420 725 635 554 martin.kratochvil@tgs.cz
       

Prototypová výroba

 

Vedoucí  prototypové výroby

 
  Ing. Jiří Bohuslav +420 724 444 049 jiri.bohuslav@tgs.cz
       

Technicko - obchodní reprezentant

 
  Milan Hájek +420 724 444 047 milan.hajek@tgs.cz
       

Mistr výroby

 
  Jan Chrž +420 725 635 530 jan.chrz@tgs.cz
       

Aplikační technik

 
  Pavel Neruda +420 724 444 032 pavel.neruda@tgs.cz
       

Administrativní podpora/logistika

 
  Libuše Rouleová +420 724 444 091 libuse.rouleova@tgs.cz
       

Operátor stroje

 
  Lukáš Soukup +420 371 901 998  
  Michal Šváb +420 371 901 998  
  Libor Palek +420 371 901 998  
  Rudolf Kotva +420 371 901 998  
  Aleš Lejček +420 371 901 998  
  Petr Mráček +420 371 901 998  
  Jan Fous +420 371 901 998  
       

Lidské zdroje

 

Manažer lidských zdrojů

 
  Bc. Martin Čermák +420 724 444 035 martin.cermak@tgs.cz
       

Koordinátorka lidských zdrojů

 
  Michaela Petříková +420 724 444 083 michaela.petrikova@tgs.cz
       

Administrativa

 

Vedoucí administrativy

 
  Ing. Adam Szabó +420 724 444 081 adam.szabo@tgs.cz
       

Koordinátorka finanční a interní správy

 
  Marie Honsová +420 724 444 082 marie.honsova@tgs.cz
  Dagmar Taušová +420 724 444 084 dagmar.tausova@tgs.cz
       

Specialistka marketingu/asistenka ředitele

 
  Radka Hodinová +420 724 444 002 radka.hodinova@tgs.cz
       

Vedení společnosti

 

Ředitel

 
  Mgr. Pavel Diviš +420 371 751 830 pavel.divis@tgs.cz
       

Prokurista

 
  Ing. Adam Szabó +420 724 444 081 adam.szabo@tgs.cz
       
       

 

  • TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.
  • Provozovna: 338 01 Holoubkov č.79
  • IČO: 64833500
  • DIČ: CZ64833500
  • tel.: +420 371 751 830
  • email: tgs@tgs.cz

O společnosti

Produkty a služby

Zaměstnání

Kontakt

Facebook e-mail