Facebook   Facebook

Inovace F8600

Úspěšná a rozšířená fréza UniCut F8600 se dočkala své inovace, ač vlastně nebyl důvod ji vylepšovat; geometrie se od vzniku měnila jen nepatrně. Nicméně po osmi letech nepřetržitého vývoje jsme přišli na určité možnosti zlepšení, které jsme nyní zrealizovali.
 

Na čele byla použita osvědčená geometrie z PocketMasteru – čelní vybrání s vnitřními břity. Ty odebírají část materiálu při sestupu po rampě. Vznikají drobné třísky, které snadno odcházejí, a operace je velmi spolehlivá. Dále se díky nerovnoměrnému dělení zklidnil proces frézování.
 

Tvar drážky se směrem dozadu postupně proměňuje, je prostornější, a to zejména vpředu. Rozšířené zábřity zvyšují tuhost a slibují možnost násobného ostření.
 

První testy ukázaly potenciál ve zvyšování posuvu na zub, aniž by se zvyšovalo zatížení stroje. Nová geometrie obrábí lehčeji, ale třísky přitom odcházejí stejným, ukázněným obloukem v proudu, jaký známe od původní F8600. Výsledkem je tedy tišší a klidnější provoz.
 

Nová, vylepšená fréza má tedy číslo F8607, verze s odlehčením F8627, prodloužená verze (3D) F8617. Skladové zásoby postupně nahrazujeme novými typy, nicméně ty původní jsou stále ještě dostupné.

 

Pro více informací a cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní zástupce.

  • TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.
  • Plzeňská 610, 338 05 Mýto
  • IČO: 64833500
  • DIČ: CZ64833500
  • tel.: +420 371 751 830
  • email: tgs@tgs.cz

O společnosti

Produkty a služby

Zaměstnání

Kontakt

Facebook e-mail