Facebook   Facebook

Servis

 

Servis
Postaráme se o kompletní instalaci a zprovoznění dodávaných strojů. Zaškolíme obsluhu v jejich údržbě i obsluze. Poskytneme záruční i pozáruční servis a to nejen na stroje od nás, ale také pozáruční servis na CNC obráběcí stroje jiných značek. Nabízíme preventivní prohlídky strojů, běžné, střední i účelové opravy, čímž vám šetříme náklady. Dodatečně také umíme nainstalovat příslušenství a periferie, jako jsou CNC otočné stolky, podavače tyčí, filtrace, sondy atd. Samozřejmostí jsou také dodávky náhradních dílů.

     
     
  Projekty na klíč
Na požádání vám připravíme časovou studii podle vašeho výkresu. Vytipujeme a zajistíme upínací a řezné nástroje i upínací elementy. Připravíme pro vás CNC program a pomůžeme jej odladit přímo na konkrétním stroji. Proškolíme vaši obsluhu v programování (v řídicích systémech Fanuc, Mitsubishi a Heidenhain)...více
     
     
  Logistika
V logistice máme dlouholeté zkušenosti, nový stroj vám nejen dovezeme, ale můžeme zajistit rovněž jeho složení a nastěhování na místo určení.
     
     Projekt: ANALÝZA A VYTVOŘENÍ METODIKY OPTIMALIZACE PROVOZU OBJEKTŮ SPORTOVNÍCH AREÁLŮ je spolufinancován Evropskou unií.

Popis: Rozšíření poradenských služeb a tvorba metodiky pro optimalizaci provozu objektů sportovních areálů.

Cíl: Rozšíření portfolia poskytovaných poradenských služeb o metodiku optimalizace provozu objektů sportovních areálů z hlediska navrhování

       optimálního konceptu jejich energetických zdrojů a spotřeb pro minimalizaci provozních nákladů.

  • TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.
  • Plzeňská 610, 338 05 Mýto
  • IČO: 64833500
  • DIČ: CZ64833500
  • tel.: +420 371 751 830
  • email: tgs@tgs.cz

O společnosti

Produkty a služby

Zaměstnání

Kontakt

Facebook e-mail